Prefabricated buildings

Montované domy

 

Představujeme Vám unikátní technilogii, nadčasové výstavby rodinných domů nejvýšší kvality za minimální náklady.

Výhody našeho montovaného domu spočívají hlavně v jednoduchosti, vysoké odolnosti konstrukce a obkladových materiálů.

Absolutní nenáročnosti údržby a vysokou trvanlivostí.

<< Zpet na výběr

 
Prefabricated builings

Montované domy

 

Zvolte jeden z projektů nebo si nechce vytvořit montovaný dům podle vlastních představ.

 

LEHKÁ OCELOVÁ KONSTRUKCE CORTI

 

Řada lehkých ocelových vil je druh zelených domů s oceli,tvarovanou za studena, formovanou s izolací systému stěn a střechy byly rozšířeny do oblastí Severní Ameriky, Evropy, Austrálie a Nového Zélandu. Domy mají spoustu výhod, excelentní fyzický výkon, prostor a možnost flexibility, snadná výstavba atd. dalšími jsou nízké náklady výhodou je technická výstavba, péče o životní prostředí a úspora energie. Díky tomu, se ocelové domy Corti stanou nejžádanějším způsobem výstavby domů po celém světě. Firma se věnuje navrhování a zkoumání lehkého ocelového systému domů od roku 2000, vylepšili nejdůležitější výrobní řadu a software z Nového Zélandu – Corti řada ocelových staveb byla vylepšena do samotné dokonalosti. Řízení ERP systému a přísný systém kontroly kvality pomoci našim zákazníkům a co nejvíce kontroly kvality při budování naší dílny. Naši profesionální konstruktéři a inženýři Vám mohou poskytnout nejvhodnější a nejlepší možnosti řešení. Corti systém lehkých ocelových staveb mají malý dopad na životní prostředí a nízké požadavky na stavební základy, pravá volba při výstavbě na horách, plážích a pozemcích se špatnými stavebními podmínkami. Mohou se srovnávat s tradičními budovami - odolnost proti větru, protipožární ochrana a další jsou mnohem účinnější. Lehký ocelový rám, dělá vzhled domu o mnoho krásnější.

Řada lehkých ocelových vil je perfektní pro snadnou instalaci a rychlou výstavbu, trvanlivost může být i 70let. Lehká ocelová vila s tak lehkou váhou stavebních základů je snadnější pro výstavbu než klasická stavba stejného typu. Zákazník také může vybírat osobně panelovou stěnu. Může to být PVC panelová stěna, rytá barva ocelového plechu a vláknitou cementovou desku atd. Také můžeme předem – instalovat rám stěny a střešní rám na žádost zákazníka, také je možnost vyložení na staveništi. Materiál lehké ocelového rámu je 100% recyklovatelný, jedná se o nejlepší lehký uhlíkový materiál.

VÝHODA LEHKÉ OCELOVÉ STAVBY

 

Lehké ocelové stavby jsou vyráběny pomocí oceli tvarované za studena, ta je hlavní strukturou. Dokáže ušetřit spoustu času s instalací a také dělá instalaci o mnoho snadnější. Lehká ocelová konstrukce nesmí být jakkoliv deformovaná, zkracována, rozbitá nebo jinak upravovaná. Všichni naši zákazníci jsou potěšeni, že naše lehké ocelové vily jim ušetří 10% až 30% času konstrukce a návrhů. Ocelová konstrukce není složena z žádných škodlivých chemikálií, pesticidů, dezinfekcí či lepidel, a to je vhodné pro kvalitu ovzduší v lehkých ocelových vilách, proto je tento systém vhodnější než klasická stavební konstrukce. Lehké ocelové vily s izolační vrstvou a odhlučněním, snižují vlhkost, proto je tento systém zdravější a pohodlnější. Lehké ocelové stavby CORTI mají široké použití v prostorech, jako jsou hory, pláže a pozemky se špatnými podmínkami. Lehký ocelový kloub a konstrukce je flexibilní, lze s ní i provádět malé změny. Na staveništi můžete mít vlastní tým pracovníků, kteří Vám provedou instalaci, nebo pokud potřebujete pouze jednoho inženýra pro vedení Vašeho týmu, pokud nemáte žádné zkušenosti s instalací, cokoliv není pro nás problém zajistit.

KONEČNÉ ŘEŠENÍ

 

Naše profesionální technologie a software Vám mohou poskytnout návrh dle Vašich požadavků. Zašleme Vám předběžné rozvržení pro ověření shody s Vašimi požadavky Po předběžném navržení konstrukce, na plánu rozložení, bude struktura návrhu uvedena v platnost na základě jednoho softwarového řešení . Programem Detaller zajistí bezproblémové detailní citace a tovární procesy, společně s důležitými informacemi pro dosažení souladu s místními stavebními předpisy, normy a postupy v různých oblastech. S lehkým ocelovým rámem vyrobeným pro Nový Zéland, všechny procesy zapojené do projektování a výstavby za studena tvarované oceli ,lze hladce integrovat. Naši profesionální konstruktéři na základě estetických a detailních požadavků zákazníka vyberou vhodný ozdobný materiál, sanitu, kuchyňské a koupelnové sekce. Úsporné nebo luxusní dle přání klienta.

SYSTÉM STĚN - STRUKTURA

 

RELIEFNÍ BARVA OCELI PU IZOLACE A NÁSTĚNNÉHO PANELU

 

Reliéfní barva oceli PU izolace nástěnného panelu je nejlepší volbou pro zděný systém. Je velmi snadný pro instalaci, PU má dobrou tepelnou a hlukovou izolaci a lehkou nosnost. Výběr barvy zdi si určí zákazník dle nabízených vzorků. Připojení uvnitř je velmi snadné. Tento systém činí dům velice hezkým.

PRVKY PRO SESTAVENÍ OCELOVÉ KONSTRUKCE

 

Součástky a spojovací kování je také velmi důležité pro kvalitu stavebních systémů. Společnost má vlastní výzkumný a konstruktérský tým pro všechny součásti stavebního systému.

LEHKÉ OCELOVÉ VILY - VZHLED - MOŽNOSTI

 

Společnost má perfektní výzkumný a konstruktérský tým. Základy vzhledu a charakter lehkých ocelových konstrukcí dělají dům mnohem krásnější, také lze navrhovat a vyrábět domy dle vašich návrhů.

Projekty

 
PTB-1
80m2
PTB-2
82m2
PTB-3
86.2m2
PTB-4
161m2
PTB-5
 
PTB-6
 
PTB-7
 
 

Stahujte ve formátu PDF. zde